Czwartek, 12 stycznia 2017
Ostatni weekend października
26-29 października 2017 roku - to termin kolejnej edycja krakowskiej imprezy wystawienniczej. "Przygotowania do kolejnej edycji w toku, obecnie pracujemy m.in. nad stroną internetową, której nową odsłonę zaprezentujemy w najbliższych tygodniach" - czytamy w komunikacie organizatorów krakowskich targów. "Czytam i staję się wolny" to hasło, które towarzyszyć nam będzie podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Autorem motto jest portugalski pisarz, Fernando Pessoa, który zawarł je w swoim dziele pt. "Księga niepokoju spisana przez Bernarda Soaresa, pomocnika księgowego w Lizbonie". Podczas poprzedniej edycji EXPO Kraków …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 346 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki