Czwartek, 11 października 2018
Zaproszenie na KUL

W dniach od 20 – 22 listopada na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbędą się 21. Targi Wydawców Katolickich organizowane przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

W Kiermaszu bierze udział 36 wydawców-wystawców z całej Polski. Kiermasz jest wspaniałą okazją dla wydawnictw do zaprezentowania swojego dorobku wydawniczego, wymianą doświadczeń pomiędzy wydawcami i czytelnikami, promowaniem czytelnictwa, a wszystkim zainteresowanym pozwoli na obdarowanie swoich najbliższych wspaniałym prezentem w postaci dobrej i wartościowej książki.
Uroczystego otwarcia Kiermaszu dokona JM Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II – ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński – w pierwszym dniu trwania kiermaszu, we wtorek 20 listopada o godz. 10.00 Kiermasz odbywa się w holu Collegium Jana Pawła II, na parterze, w godz. od. 9.00 – 18.00. Wstęp na kiermasz jest bezpłatny.
„W ubiegłym roku po raz pierwszy Kiermasz został ubogacony koncertem – programem muzyczno-poetyckim w wykonaniu Zespołu Krakowskie Przedmieście z Krakowa. Koncertem tym rozpoczęliśmy stały, coroczny cykl recitali pod wspólnym tytułem »Ocalić od zapomnienia«, aby w ten sposób przypomnieć społeczności akademickiej jak i miasta Lublina sławne postacie z dziedziny kultury, duchowości poprzez ukazanie ich dorobku artystycznego. Ubiegłoroczny koncert poświęcony był poezji ks. Jana Twardowskiego. W tym roku, roku beatyfikacji Ojca św. Jana Pawła II, będzie to koncert dziękczynny poświęcony poezji, wierszom Bł. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się pierwszego dnia Kiermaszu, tj. 21 listopada o godz. 19 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zapraszamy zatem na koncert: »Pieśń o Bogu Ukrytym wiersze Karola Wojtyły«. Śpiewa Marcin Styczeń z Zespołem. Gościem specjalny koncertu będzie Ernest Bryll” -czytamy w komunikacie SWK.
Wstęp na koncert jest wolny zarówno dla społeczności studenckiej jak i ogółu publiczności. SWK zaprasza także na stronę internetową www.swk.pl, gdzie można znaleźć wszelkie informacje o Stowarzyszeniu Wydawców Katolickich, wydawcach katolickich i o tym wszystkim co słychać w tym segmencie rynku wydawniczego.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?