Czwartek, 14 czerwca 2018
Dla przedszkolaków i uczniów

Wierszyki, piosenki i rymowanki wprowadzające pierwsze angielskie słówka przez zabawę…

Oferta Kapitana Nauki do języków obcych staje się coraz bogatsza. Poza kartami obrazkowymi czy zagadkami i grami warto oswajać malucha z językiem angielskim poprzez zabawę z wykorzystaniem pięknie wydanych książek.
„Angielski dla dzieci. Rymowanki i wierszyki” to wyjątkowa pomoc w nauce dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Zabawne współczesne wierszyki i klasyczne wyliczanki brytyjskie sprawdzą się podczas zabaw w domu, ale też na zajęciach w przedszkolu i szkole. W pięknie ilustrowanej książce znajdziemy 38 różnorodnych utworów do wspólnego czytania i recytowania.
Słowniczek trudniejszych słówek na marginesach ułatwią czytanie, a tłumaczenia na język polski wszystkich wierszy pomogą w zrozumieniu tekstu. Nagrania rymowanek w formacie mp3 do pobrania ze strony internetowej umożliwią oswojenie się z akceptem i opanowanie poprawnej wymowy.
„Angielski dla dzieci. Piosenki” na pewno przypadną go gustu miłośnikom muzyki. W książce zamieszczono teksty popularnych brytyjskich piosenek wraz z tłumaczeniami i zapisem nutowym. Na dołączonej płycie znajdują się utwory w wykonaniu małej Brytyjki oraz wersje karaoke do samodzielnego śpiewania.

Bestsellerowa książka „Na tropie angielskich słówek” to pierwsze na polskim rynku połączenie picture booka ze słownikiem. 12 niezwykłych, pełnych detali plansz wykonanych przez 11 utalentowanych grafików dzieci mogą ćwiczyć spostrzegawczość, a przy tym poznawać angielskie słówka w kontekście. Nagrania wszystkich słówek do pobrania umożliwiają naukę poprawnej wymowy. Książka została wyróżniona w konkursie Nagroda Rodziców 2018 i otrzymała nagrodę główną w tegorocznej edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Marka: Kapitan Nauka
Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017-2018
Więcej informacji: Angielski dla dzieci

Kapitan Nauka jest również na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka
Znajdź nas na Instagramie! @kapitan_nauka

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?