Czwartek, 14 czerwca 2018
Dla przedszkolaków i uczniów
Wierszyki, piosenki i rymowanki wprowadzające pierwsze angielskie słówka przez zabawę… Oferta Kapitana Nauki do języków obcych staje się coraz bogatsza. Poza kartami obrazkowymi czy zagadkami i grami warto oswajać malucha z językiem angielskim poprzez zabawę z wykorzystaniem pięknie wydanych książek. „Angielski dla dzieci. Rymowanki i wierszyki” to wyjątkowa pomoc w nauce dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Zabawne współczesne wierszyki i klasyczne wyliczanki brytyjskie sprawdzą się podczas zabaw w domu, ale też na zajęciach w przedszkolu i szkole. …
Wyświetlono 25% materiału - 78 słów. Całość materiału zawiera 314 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki