Czwartek, 14 czerwca 2018
Dla przedszkolaków i uczniów
Wierszyki, piosenki i rymowanki wprowadzające pierwsze angielskie słówka przez zabawę… Oferta Kapitana Nauki do języków obcych staje się coraz bogatsza. Poza kartami obrazkowymi czy zagadkami i grami warto oswajać malucha z językiem angielskim poprzez zabawę z wykorzystaniem pięknie wydanych książek. „Angielski dla dzieci. Rymowanki i wierszyki” to wyjątkowa pomoc w nauce dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Zabawne współczesne wierszyki i klasyczne wyliczanki brytyjskie sprawdzą się podczas zabaw w domu, ale też na zajęciach w przedszkolu i szkole. …
Wyświetlono 25% materiału - 78 słów. Całość materiału zawiera 314 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?