Czwartek, 10 kwietnia 2014
Zaproszenie do Wrocławia
Już dzisiaj warto zakreślić w swoim kalendarzu daty od 29 maja do 1 czerwca. W tych dniach odbędą się we Wrocławiu 5. Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY – jedna z najważniejszych imprez tego typu w kraju. Z każdą kolejną edycją impreza jest coraz większa, a w tym roku dodatkowo targi czeka ważna zmiana – zagoszczą w nowej, bardziej komfortowej i atrakcyjnej przestrzeni! Po raz pierwszy w swojej historii wrocławskie spotkania z książką dla młodych czytelników, zamiast w namiocie wystawienniczym, odbędę się w zabytkowych wnętrzach odrestaurowanego budynku Dworca Wrocław Główny. Organizatorzy postanowili przenieść tam DOBRE STRONY ze względu na ogromny sukces zimowych Wrocławskich Targów Dobrych Książek, które w grudniu 2013 roku jako pierwsze i jedyne targi w Polsce odbyły się na dworcu. Odwiedziło je ponad 30.000 osób, a zarówno uczestniczący w targach Wydawcy, jak i Czytelnicy docenili nowe miejsce i prosili o kontynuację wydarzeń Biura Wrocławskich Promocji Dobrych Książek w tej niezwykłej przestrzeni. Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY odbędą się więc we wnętrzach galerii na pierwszym piętrze oraz w pięknej Sali Sesyjnej, które na co dzień nie są dostępne dla zwiedzających.  DOBRE STRONY wpisały się już na stałe w kalendarz ważnych, oczekiwanych imprez kulturalnych Dolnego Śląska i zyskały wiernych uczestników wśród najlepszych wydawnictw z całej Polski. Zaproszenie do udziału w targach chętnie przyjmują wydawcy, ilustratorzy, krytycy oraz dziennikarze, ale przede wszystkim znani oraz cenieni przez najmłodszych Czytelników pisarze.  Impreza odbywa się co roku na przełomie maja i …
Wyświetlono 25% materiału - 242 słów. Całość materiału zawiera 969 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki