Piątek, 19 maja 2017
10 maja swoją premierę miał drugi tom z serii "Apollo i boskie próby" autorstwa Ricka Riordana. Powieść nosi tytuł "Mroczna przepowiednia". Czytelnicy, którzy sięgnęli po pierwszą część przygód Apolla wiedzą, iż rozgniewał on swego ojca – Zeusa – do tego stopnia, że ten za karę zesłał go na ziemię. Młody bóg stracił swoje piękno i nadprzyrodzone moce, przemieniając się w niezdarnego, pryszczatego, śmiertelnego szesnastolatka imieniem Lester. Teraz bóg w ludzkiej postaci, by odzyskać miejsce na Olimpie, musi przywrócić do działania kilka Wyroczni, które znikły …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 333 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?