Piątek, 19 maja 2017
10 maja swoją premierę miał drugi tom z serii "Apollo i boskie próby" autorstwa Ricka Riordana. Powieść nosi tytuł "Mroczna przepowiednia". Czytelnicy, którzy sięgnęli po pierwszą część przygód Apolla wiedzą, iż rozgniewał on swego ojca – Zeusa – do tego stopnia, że ten za karę zesłał go na ziemię. Młody bóg stracił swoje piękno i nadprzyrodzone moce, przemieniając się w niezdarnego, pryszczatego, śmiertelnego szesnastolatka imieniem Lester. Teraz bóg w ludzkiej postaci, by odzyskać miejsce na Olimpie, musi przywrócić do działania kilka Wyroczni, które znikły …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 333 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki