Wtorek, 13 lutego 2018
W sobotę 17 lutego i w niedzielę 18 lutego odbędą się I Targi Książki Historycznej i Podróżniczej w Zamku Czocha. Jak informują organizatorzy, będzie się działo! Targi w Zamku Czocha to nie tylko możliwość nabycia ciekawych pozycji książkowych, ale również panele dyskusyjne ze znanymi podróżnikami po Polsce i świecie. Można w ich trakcie posłuchać ciekawych i nietuzinkowych historii z życia podróżników, a także znanych historyków czy odkrywców. Program – sobota 17 lutego: godz. 11. – oficjalne otwarcie imprezy, 11.30 – Jerzy Engelgard ,,Współczesna literatura historyczna w Polsce”, 12.15 – Łukasz Orlicki „Martwa Droga” – Ekspedycja na północną Syberię, 13.15 – Dariusz De Lorm – w poszukiwaniu zębów rekina – podwodna ekspedycja na Malediwy, 14. – Konkurs ,,Podróże Pełne Tajemnic” część 1., 15.30 – Michał Cessanis ,,Indonezja – Bali i Jawa wyspy Bogów i Demonów”, 16.30 – Tomasz Grzywaczewski „Granice marzeń. O państwach nieuznawanych”, 17.30 – Michał Torz,, Wieczór rumuński”, 18.15 – Szymon Wasylów – prezentacja filmu ,,Pozostanie po nas las” Niedziela 18 lutego – godz. 11. – Ryszard Czarnowski ,,Legenda Orląt”, 11.45 – Piotr Maszkowski – „Poszukiwanie skarbów – podróż w czasie i przestrzeni”, 12.30 – Konkurs – ,,Podróże Pełne Tajemnic” część 2., 13.45 – Joanna Lamparska ,,Dolny Śląsk – nierozwiązane tajemnice”, 14.30 – Piotr Kucznir ,,Sensacyjna historia tamy leśniańskiej z Zamkiem Czocha w tle”, 15.15 – Krzysztof Krzyżanowski ,,Boliwia. Cmentarzysko pociągów”, 16.– Ewelina Thepphaboot,,Jak Dziewczynie z Leśnej mieszka się w Tajlandii? O zwykłym życiu w niezwykłym miejscu”, 16.45 – Marek Gaworski ,,Piękno zamków i pałaców.” Kilka słów o wykładowcach: – Michał Cessanis – wicenaczelny „National Geographic Traveler” oraz redaktor naczelny portalu podróżniczego NaWalizkach.com.pl, a także autor książki „Cessanis na walizkach. Opowieści z pięciu stron świata” (National Geographic). Wcześniej był dziennikarzem „Expressu Ilustrowanego”, „Życia Warszawy” i „Rzeczpospolitej”. Podczas swoich wyjazdów odwiedził prawie wszystkie kontynenty. Uwielbia Azję, zwłaszcza Chiny, do których podróżuje dobrze zjeść i podszlifować język chiński, którego wciąż się uczy. Jest również ekspertem podróżniczym w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP, oraz w kanałach informacyjnych Polsat News i TVN 24 Biznes i Świat. Podróże Michała Cessanisa na bieżąco można śledzić także na portalu społecznościowym Facebook, na Instagramie oraz w kanale YouTube. – Dariusz de Lorm – doświadczony nurek, uczestnik wielu wypraw nurkowych i podwodnych badań archeologicznych w rejonie Morza Śródziemnego. W Polsce obecnie kieruje akcją „Jezioro Tajemnic” na Jeziorze Drawsko. – …
Wyświetlono 25% materiału - 382 słów. Całość materiału zawiera 1528 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?