Czwartek, 18 września 2008
Przyczyną utrata płynności finansowej
Otrzymaliśmy komunikat prasowy dotyczący upadłości sklepu internetowego Vivid.pl. W najbliższych dniach w warszawskim sądzie gospodarczym spółka złoży wniosek o ogłoszenie upadłości. Jej przyczyną jest utrata płynności finansowej.- Porządkujemy finanse i struktury w ramach grupy kapitałowej Dialogu. Spółka Vivid.pl praktycznie od początku swojego istnienia generuje straty i wymaga regularnego dokapitalizowywania, a obecnie posiada wierzytelności nie tylko w stosunku do samego właściciela, ale również do kontrahentów i pracowników. Sporządzone na naszą prośbę strategia i biznesplan nie potwierdzają możliwości rozwoju oraz poprawy wyników finansowych tej …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 329 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki