środa, 13 września 2017
Unikatowa kolekcja fotografii Czesława Czaplińskiego
Czesław Czapliński zaprasza na premierową prezentację unikatowej, sygnowanej ręką obu artystów teki zdjęć Tomka Kawiaka autorstwa Czesława Czaplińskiego, która zwiera 10 fotografii formatu 30x40 cm, a wydana została w limitowanym nakładzie 10 egz. Spotkanie odbędzie się w Galerii Fibak, przy Krakowskim Przedmieściu 5 w Warszawie, jutro czyli w czwartek 14 września o godz. 18. Zdjęcia wykonane zostały we Francji, Włoszech, Holandii i w Polsce w trakcie – trwającej od dwudziestu lat – przyjaźni obu artystów. Tomek Kawiak (pseudonim artystyczny „Tomek”) jest malarzem i rzeźbiarzem zamieszkały na stałe we Francji od 1970 roku. Urodził się w 1943 roku w Lublinie. Jest absolwentem warszawskiej ASP (1968) oraz Academie des Beaux Arts w Paryżu (1973). Przez 14 lat był profesorem Instytutu Sztuki w Orleanie we Francji. Autor wielu …
Wyświetlono 25% materiału - 125 słów. Całość materiału zawiera 500 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?