środa, 12 listopada 2008
Inicjatywa studentów SGH
V Targi Wydawnictw Ekonomicznych odbędą się w dniach 20-21 listopada w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Weźmie w nich udział 16 wystawców. Organizatorem jest Stowarzyszenie Akademickie MagPress, wydawca Niezależnego Miesięcznika Studentów SGH „Magiel”. Tegoroczna edycja Targów Wydawnictw Ekonomicznych wzbogaci się o organizowany po raz pierwszy w historii Targów konkurs na najlepszą książkę ekonomiczną roku akademickiego 2007/08. Ma on na celu wyłonienie najciekawszych publikacji w czterech kategoriach: ekonomia, …
Wyświetlono 25% materiału - 69 słów. Całość materiału zawiera 278 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki