środa, 19 października 2011
Rozstrzygnięcie na Targach Książki w Krakowie
„Po raz trzeci, dzięki kolejnej edycji konkursu Książka Audio Roku, będziemy mieli okazję poznać najciekawsze pozycje wśród polskich audiobooków. Organizator konkursu, firma Nexto.pl, zaprasza do zapoznania się z listą nominowanych tytułów, które ukazały się w 2010 roku. Spośród nich jury oraz internauci wybiorą najlepsze polskie książki do słuchania.  Przy wciąż spadającym czytelnictwie książek w Polsce warto podejmować inicjatywy, które mogą przeciwdziałać temu zjawisku. Dlatego firma Nexto.pl jest dumna z faktu, że zainicjowany przez nią konkurs cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Wyłanianie co roku najlepszych audiobooków ma na celu popularyzację tej formy literatury oraz prezentację szerszej publiczności tych tytułów, z którymi naprawdę warto się zapoznać. Lista nominowanych oraz nagrodzonych pozycji może być wskazówką zarówno dla rozpoczynających swoją przygodę z audiobookami, jak i dla wiernych miłośników słowa mówionego” - informuje firma Nexto.pl w swoim komunikacie.  Od czerwca tego roku pod adresem www.ksiazkaaudioroku.pl zgłoszono do konkursu prawie 60 tytułów. Zgłoszeń mogli dokonać polscy wydawcy, licencjobiorcy i producenci książek audio, którzy …
Wyświetlono 25% materiału - 157 słów. Całość materiału zawiera 630 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki