Poniedziałek, 20 marca 2017
Portal, który połączy miłośników podróży i czytania
  Powstanie Literacka Mapa Świata, którą zrealizuje Spółka Literacka dzięki otrzymanemu dofinansowaniu "Rozwój startupów w Polsce Wschodniej. (VII etap) Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020". Całkowita kwita projektu: 1060522,5 zł, z czego 776177,50 zł to grant PARP. Aplikacja umożliwi użytkownikom oznaczanie konkretnych miejsc na mapie (zarówno krajów, regionów, miast, jak i dokładnych adresów) cytatami z książek (beletrystyki i literatury faktu), pobieranie i tworzenie szlaków literackich, odnajdywanie miejsc dotąd omijanych przez przewodniki. Platforma będzie również pełnić funkcję serwisu społecznościowego, gdzie użytkownik zakładając konto, będzie miał możliwość współtworzenia i dzielenia się własnymi opiniami na temat literatury, atrakcji turystycznych, punktów gastronomicznych oraz budowy indywidualnych tras czy cytatów związanych z dana lokalizacją. Profile miejsc i trasy podróżnicze tworzone przez społeczność dostarczą inspiracji i zachęcą do …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 482 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki