Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
Zakończyły się Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku
- W tym roku wprowadziliśmy nowy element do programu Targów. Zrobiliśmy bardzo dobre spotkanie z blogerami, sala była pełna, co potwierdza, jak dużo osób jest zainteresowanych promocją książki i rozmową o książkach. Wprowadziliśmy element gier edukacyjnych, pozwoliliśmy czterem wydawnictwom pojawić się z takimi grami i to się sprawdziło, bo kupowali je rodzice z dziećmi, co sprzyja integracji w rodzinie. Zaprosiliśmy w tym roku kilku poetów, bo to jest nasza misja i chcemy dojść do tego, aby nasza stuosobowa sala była pełna na takich spotkaniach. Najważniejsze jednak były spotkania w Sali kameralnej, w których uczestniczyło po trzystu czytelników. Mieliśmy zrobić w tym …
Wyświetlono 25% materiału - 101 słów. Całość materiału zawiera 406 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki