środa, 25 lipca 2012
Zgłoszenia do 30 września
W tym roku Nagroda im. prof. Jerzego Skowronka zostanie przyznana po raz siedemnasty, ale w nowym miejscu. Komitet Organizacyjny Targów Academia 2012 zaprosił organizatorów nagrody do współpracy i wspólnie ustalono, że tegoroczna edycja zostanie zwieńczona wręczeniem honorowych dyplomów podczas inauguracji szóstej edycji Targów Książki Akademickiej i Naukowej Academia 7 listopada w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Dotychczas nagrodę im. Prof. Jerzego Skowronka wręczano podczas otwarcia Targów Książki Historycznej. W ubiegłym roku w trakcie uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie nagrodę wręczono Wydawnictwu Literackiemu za pierwszą edycję w języku polskim rozprawy Adama Czartoryskiego „Rozważania o dyplomacji” w przekładzie Jana Marii Kłoczowskiego wraz z opracowaniem Marka Kornata (Kraków 2011). Jury wyróżniło także Wydawnictwo Trio za pracę Lecha Królikowskiego „Warszawa – dzieje fortyfikacji” (Warszawa 2011) oraz Wydawnictwo Sióstr Loretanek za publikację ks. dr Józefa Marii Bartnika SJ oraz Ewy J.P. Storożyńskiej …
Wyświetlono 25% materiału - 137 słów. Całość materiału zawiera 551 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki