Piątek, 11 stycznia 2019
Zgłoszenia do 15 stycznia
Jeszcze tylko do najbliższego wtorku, 15 stycznia, można zgłaszać tytuły książek do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za najlepszy reportaż 2018 roku. Swoje propozycje może przysłać każdy – nie tylko wydawnictwa, ale także czytelnicy, autorzy, tłumacze. W marcu poznamy listę nominowanych pozycji, a w maju – laureatów 10. edycji nagrody. Do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego można zgłaszać książki autorów żyjących, zarówno polskich, jak i zagranicznych, opublikowanych w Polsce i po polsku między 1 stycznia a 31 grudnia poprzedniego roku. Przekłady reportaży powinny być dokonane z oryginału, a nie z języka zapośredniczonego. Do konkursu nie można zgłaszać dzieł zbiorowych, np. antologii, a jedynie książki autorskie. Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej we wtorek, 15 stycznia na adres: Biuro …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 459 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki