Piątek, 14 września 2018
Olga Tokarczuk wśród nominowanych
National Book Award to jedna z najważniejszych amerykańskich nagród literackich. Do tej pory otrzymali ją tacy twórcy, jak Philip Roth, Saul Bellow, Flannery O’Connor, Thomas Pynchon, Cormac McCarthy czy E. Annie Proulx. Od 1967 roku nagrodę przyznaje się także w kategorii „Literatura tłumaczona”. W ramach tegorocznej edycji amerykańscy wydawcy zgłosili łącznie 142 przekłady. Na tzw. długiej liście nominowanych znalazło się dziesięć pozycji. Nominowane dzieła w oryginale ukazały się w dziewięciu językach – dwa tytuły …
Wyświetlono 25% materiału - 74 słów. Całość materiału zawiera 299 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki