środa, 30 marca 2016
VI Światowy Kongres Polonistyczny najważniejszym wydarzeniem promującym Polskę
Dr Agnieszka Tambor, sekretarz VI Światowego Kongresu Polonistów, zaprasza w imieniu jego organizatorów na odbywającą się w ramach Kongresu "Noc Czasopism i Wydawnictw Polonistycznych", która odbędzie się 23 czerwca w Katowicach. VI Światowy Kongres Polonistów będzie przebiegał pod hasłem: "Polonistyka na początku XXI wieku. Diagnozy. Koncepcje. Perspektywy". Kongres organizowany jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studiów Polonistycznych oraz polonistyczne Instytuty i Katedry Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Stowarzyszenie Sympatyków Szkoły Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego. Współorganizatorami Kongresu są: Komitet Nauk o Literaturze PAN, Komitet Językoznawstwa PAN oraz Komitet Nauk o Kulturze PAN. Jak informują organizatorzy, będzie to najważniejsze w tym …
Wyświetlono 25% materiału - 99 słów. Całość materiału zawiera 399 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki