Piątek, 19 maja 2017
Poradnik "Zredukuj wagę dzięki medytacji!"

Autorski program regulujący metabolizm wypróbowany z sukcesem przez 25 tys. osób na całym świecie!

Zredukuj wagę dzięki medytacji. 3-tygodniowy program regulujący metabolizm to rewolucyjny poradnik prezentujący autorską metodę odchudzania Tiffany Cruikshank, słynnej instruktorki jogi. Założycielka społeczności Yoga Medicine przekonuje, że medytacja zmniejsza apetyt na niezdrowe jedzenie, redukuje stres, który często powoduje objadanie się, i pomaga zyskać większą kontrolę nad zachciankami.

Autorka udowadnia, że praktykowanie medytacji przynosi efekty już przy zaledwie pięciominutowych codziennych sesjach! Wystarczy zatem 5 minut dziennie, by zmniejszyć bezsenność, przywrócić równowagę emocjonalną i spokój. Jej unikalny program składający się z pięciominutowych sesji pomógł już 25 tys. osób na całym świecie.

Książka zawiera porady, jak zacząć medytować, nie stosując niewygodnych pozycji i egzotycznych śpiewów. Krótkie medytacje eliminują zachcianki i uwalniają od stresu. Czytelnicy znajdą tu też praktyczne wskazówki, co jeść i jakich produktów unikać, oraz podpowiedzi, jak utrzymać sylwetkę po zakończeniu programu. Program został uzupełniony o ćwiczenia odstresowujące, które pomogą w redukcji zmęczenia i przywrócą równowagę.

O autorce:
Tiffany Cruikshank – nauczycielka jogi, międzynarodowa ekspertka medycyny orientalnej, licencjonowana akupunkturzystka. Specjalizuje się w medycynie sportowej i ortopedii, jest założycielką społeczności Yoga Medicine. Dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia (wykorzystaniu m.in. jogi, akupunktury i wiedzy o żywieniu) udało jej się wyleczyć już ponad 25 tys. pacjentów z całego świata. Autorka książek i artykułów, publikowała m.in. w czasopismach „Prevention”, „Forbes”, „Women’s Health”, „Yoga Journal”, „Self”, „Marie Claire”, „Fitness”, „Good Housekeeping”, „Cosmopolitan”, „Redbook”.

Cena: 29,90 zł
ISBN: 978-83-7788-838-4
Edgard, Warszawa 2017

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno/