Piątek, 9 listopada 2018
Legimi na 100-lecie Niepodległości
Legimi, serwis specjalizujący się w udostępnianiu e-booków i audiobooków w abonamencie, dołącza do obchodów stulecia niepodległości Polski. Z tej okazji przygotowana została kolekcja polskiej literatury współczesnej, w której znalazły się zarówno bestsellery, jak i tytuły zdobywające najważniejsze nagrody. Wszystkie książki można pobrać ze specjalnie przygotowanej na tę okazję strony www.legimi.pl/niepodlegla, a następnie czytać i słuchać bezpłatnie w aplikacjach Legimi. W zestawie znalazło się miejsce zarówno na doceniane również za granicą tytuły Olgi Tokarczuk i Wioletty Grzegorzewskiej, jak i niezwykle popularne w Polsce powieści Zygmunta Miłoszewskiego, Remigiusza Mroza, Szczepana Twardocha czy Magdaleny Witkiewicz. Tytułom udostępnionym bezpłatnie w ramach akcji poświęcone będzie specjalne wydanie internetowego magazynu …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 418 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki