środa, 27 grudnia 2017
Gość honorowy na targach książki
Polska została zaproszona jako gość honorowy na najważniejsze targi książki na Bliskim Wschodzie czyli na Abu Dhabi International Book Fair, które będą trwały 7 dni – od 25 kwietnia do 1 maja 2018 roku. Ich organizatorem jest Abu Dhabi Tourism & Culture Authority, a zainaugurowane zostały przed 27 laty. Przez lata zyskały światową reputację jako wyjątkowe wydarzenie biznesowe i kulturalne w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. W tegorocznej edycji Targów uczestniczyło ponad 1320 wydawnictw z 65 krajów. Targi odbywają się na terenie Abu Dhabi National Exhibition Centre, ich powierzchni wynosi 36 tys. m kw. Codziennie czynne są od godz. 9.00 do 22.00. W informacji, jaką przekazują organizatorzy Polska jest przedstawiona jako kraj o liczącej tysiąc lat tradycji literackiej prezentującej wzloty i upadki polskiej …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 496 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki