środa, 27 grudnia 2017
Gość honorowy na targach książki
Polska została zaproszona jako gość honorowy na najważniejsze targi książki na Bliskim Wschodzie czyli na Abu Dhabi International Book Fair, które będą trwały 7 dni – od 25 kwietnia do 1 maja 2018 roku. Ich organizatorem jest Abu Dhabi Tourism & Culture Authority, a zainaugurowane zostały przed 27 laty. Przez lata zyskały światową reputację jako wyjątkowe wydarzenie biznesowe i kulturalne w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. W tegorocznej edycji Targów uczestniczyło ponad 1320 wydawnictw z 65 krajów. Targi odbywają się na terenie Abu Dhabi National Exhibition Centre, ich powierzchni wynosi 36 tys. m kw. Codziennie czynne są od godz. 9.00 do 22.00. W informacji, jaką przekazują organizatorzy Polska jest przedstawiona jako kraj o liczącej tysiąc lat tradycji literackiej prezentującej wzloty i upadki polskiej …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 496 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?