Piątek, 14 września 2018
Zmiany w ramówce
Rozgłośnia Polskiego Radia Dzieciom wraz ze startem jesiennej ramówki przygotowała nowe programy dla najmłodszych słuchaczy. Polskie Radio Dzieciom to cyfrowy kanał skierowany do dzieci i rodziców, który wystartował 1 kwietnia 2015 roku w systemie DAB+. Rozgłośnia nie emituje reklam. W jesiennej ramówce Polskiego Radia Dzieciom od poniedziałku do piątku o godz. 12.15 w paśmie „Drzemka z Polskim Radiem Dzieciom” pojawi się „Bajkowy kącik” – audycja, w której dziennikarze będą opowiadać bajki. Powtórka programu pojawi się na antenie o 19.10. Kolejna nowość w ramówce to program …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 341 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?