Piątek, 14 września 2018
Zmiany w ramówce
Rozgłośnia Polskiego Radia Dzieciom wraz ze startem jesiennej ramówki przygotowała nowe programy dla najmłodszych słuchaczy. Polskie Radio Dzieciom to cyfrowy kanał skierowany do dzieci i rodziców, który wystartował 1 kwietnia 2015 roku w systemie DAB+. Rozgłośnia nie emituje reklam. W jesiennej ramówce Polskiego Radia Dzieciom od poniedziałku do piątku o godz. 12.15 w paśmie „Drzemka z Polskim Radiem Dzieciom” pojawi się „Bajkowy kącik” – audycja, w której dziennikarze będą opowiadać bajki. Powtórka programu pojawi się na antenie o 19.10. Kolejna nowość w ramówce to program …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 341 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki