Piątek, 12 stycznia 2018
W pogoni za wielką rybą

Poznaj sekrety legendarnych produkcji filmowych i telewizyjnych, takich jak „Miasteczko Twin Peaks”, „Zagubiona autostrada” czy „Mulholland Drive” i dowiedz się, jak pracuje geniusz!

W pogoni za wielką rybą” to nie tylko doskonała gratka dla fanów Davida Lyncha, ale również wspaniała książka dla każdego, kto pragnie obudzić swoją kreatywność i pomysłowość. W krótkich rozdziałach autor omawia etapy rozwoju idei, porównując je do „zanurzania się” i „wyławiania” najlepszych pomysłów, które później wykorzystuje w projektach kinowych, telewizyjnych, malarstwie i muzyce. Radzi też, w jaki sposób przełożyć rodzącą się w umyśle wizję na praktyczne działanie.

Lynch dzieli się także ciekawostkami z planu filmowego, zdradzając tajemnice powstania największych hitów filmowych i telewizyjnych takich jak „Miasteczko Twin Peaks”, „Zagubiona autostrada” i „Mulholland Drive”. Opowiada również o swoim ponad trzydziestoletnim zaangażowaniu w medytację transcendentalną oraz o jej wpływie na swoją dotychczasową twórczość.

David Lynch – reżyser filmowy z czterema nominacjami do Oscara, jeden z wiodących artystów naszej epoki. Od wczesnych lat siedemdziesiątych do chwili obecnej jest wysoko ceniony przez krytyków za produkcje takie jak: „Głowa do wycierania”, „Blue Velvet”, „Dzikość serca”, „Miasteczko Twin Peaks”, „Mulholland Drive” oraz „Inland Empire”.

Książkę zamówisz >>TUTAJ
Aby przeczytać fragment, kliknij >>TUTAJ

Dane szczegółowe:
Tytuł: W pogoni za wielką rybą
Autor: David Lynch
Wydawnictwo: Samsara
Tytuł oryginalny: Catching the Big Fish
Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski
Oprawa: twarda
Liczba stron: 200

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?