Czwartek, 26 stycznia 2012
Rozwój prawa własności intelektualnej
Stanowisko SAiW "Polska Książka" w sprawie podpisania i ratyfikowania przez Polskę ACTA - umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrobionymi: "Jako organizacja zbiorowego zarządzania prawami autorskimi, działająca na rzecz upowszechniania wiedzy o prawie autorskim wśród użytkowników twórczości wszelkiego rodzaju oraz podejmująca w ramach swoich głównych celów statutowych ochronę majątkowych interesów autorów i wydawców utworów, SAiW „Polska Książka” stoi na stanowisku, że podpisanie i ratyfikowanie przez Polskę ACTA (umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrobionymi) jest zasadne i powinno nastąpić jako kolejny etap w rozwoju prawa własności intelektualnej. ACTA zapewnia przede wszystkim silniejszą ochronę interesów majątkowych polskich twórców i wydawców poza granicami Unii Europejskiej i to jest zasadniczą mocną …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 434 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki