Poniedziałek, 27 kwietnia 2015
30 autorów, 60 wydawców, 17 tys. czytelników
- W tym roku odwiedziło nas z pewnością ponad 15 tys. osób, a może nawet 17 tys. – powiedział Bibliotece Analiz tuż po zakończeniu 4. Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku ich główny organizator Andrzej Kalinowski, prezes Fundacji Sąsiedzi. Targi trwały od piątku 24 kwietnia do niedzieli 26 kwietnia.  W tegorocznej edycji, która tak jak dwie poprzednie odbyła się w szczególnej scenerii Opery i Filharmonii Podlaskiej, dopisali nie tylko czytelnicy, kupując znacznie więcej książek niż przed rokiem, ale też wydawcy, jak też autorzy uczestniczący …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 335 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki