Poniedziałek, 5 grudnia 2016
Komiksy dla dzieci
Podczas VI Salonu Ciekawej Książki, jaki odbył się w listopadzie w Łodzi, po raz pierwszy zaprezentowało się wydawnictwo Tadam z Warszawy.  Wydawnictwo należy do grupy Grupy Wydawniczej Vectio, która została powołana w tym roku przez Vectio Sp. z o.o., działającą na rynku polskim od 2009 roku. Spółka specjalizuje się w zaawansowanych systemach IT, a duża część jej klientów działa od wielu lat w branży wydawniczej. Prezesem Zarządu Vectio Sp. z o.o. jest  Stefan Karmaza. Oprócz wydawnictwa Tadam w skład Grupy Wydawniczej Vectio wchodzi wydawnictwo Szósty Dzień oraz www.księgarniadlaciebie.pl.   Wydawnictwo Tadam powstało we wrześniu 2016 roku w Warszawie z myślą o najmłodszych czytelnikach. Jest prowadzone przez redaktor Monikę Karmaza, a za dystrybucję odpowiada Jarosław Kończyk.  "Dbałość o  najmniejsze szczegóły, teksty dostosowane do …
Wyświetlono 25% materiału - 122 słów. Całość materiału zawiera 488 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?