Poniedziałek, 5 grudnia 2016
Komiksy dla dzieci
Podczas VI Salonu Ciekawej Książki, jaki odbył się w listopadzie w Łodzi, po raz pierwszy zaprezentowało się wydawnictwo Tadam z Warszawy.  Wydawnictwo należy do grupy Grupy Wydawniczej Vectio, która została powołana w tym roku przez Vectio Sp. z o.o., działającą na rynku polskim od 2009 roku. Spółka specjalizuje się w zaawansowanych systemach IT, a duża część jej klientów działa od wielu lat w branży wydawniczej. Prezesem Zarządu Vectio Sp. z o.o. jest  Stefan Karmaza. Oprócz wydawnictwa Tadam w skład Grupy Wydawniczej Vectio wchodzi wydawnictwo Szósty Dzień oraz www.księgarniadlaciebie.pl.   Wydawnictwo Tadam powstało we wrześniu 2016 roku w Warszawie z myślą o najmłodszych czytelnikach. Jest prowadzone przez redaktor Monikę Karmaza, a za dystrybucję odpowiada Jarosław Kończyk.  "Dbałość o  najmniejsze szczegóły, teksty dostosowane do …
Wyświetlono 25% materiału - 122 słów. Całość materiału zawiera 488 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki