Czwartek, 7 grudnia 2017
Buktrak wydawnictwa Wiatr od Morza
Pod gdańskim Centrum Handlowym Oliwa stanął niecodzienny pojazd – na pierwszy rzut oka ten przerobiony samochód dostawczy przypomina jednego z „food trucków”, których widok w miejskim krajobrazie nikogo już szczególnie nie dziwi. Ten wóz opatrzony grafiką z latarnią morską i dużym czarnym napisem „Buktrak.pl” jest jednak wyjątkowy: jego właściciele postanowili zaproponować klientom strawę nie dla ciała, lecz dla ducha i umysłu, czyli... dobre książki. Pomysłodawcami i właścicielami tej księgarni na kółkach są Magdalena i Michał Alenowiczowie, założyciele gdańskiego wydawnictwa Wiatr od Morza, które – stawiając na starannie wyselekcjonowaną literaturę piękną – w ciągu niecałych sześciu lat działalności wyrobiło sobie mocną markę wśród miłośników dobrej beletrystyki. Za dobór tytułów w wydawnictwie (i zazwyczaj również za ich przekład) odpowiada Michał Alenowicz, tłumacz literatury anglojęzycznej, …
Wyświetlono 25% materiału - 122 słów. Całość materiału zawiera 488 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?