Czwartek, 7 grudnia 2017
Buktrak wydawnictwa Wiatr od Morza
Pod gdańskim Centrum Handlowym Oliwa stanął niecodzienny pojazd – na pierwszy rzut oka ten przerobiony samochód dostawczy przypomina jednego z „food trucków”, których widok w miejskim krajobrazie nikogo już szczególnie nie dziwi. Ten wóz opatrzony grafiką z latarnią morską i dużym czarnym napisem „Buktrak.pl” jest jednak wyjątkowy: jego właściciele postanowili zaproponować klientom strawę nie dla ciała, lecz dla ducha i umysłu, czyli... dobre książki. Pomysłodawcami i właścicielami tej księgarni na kółkach są Magdalena i Michał Alenowiczowie, założyciele gdańskiego wydawnictwa Wiatr od Morza, które – stawiając na starannie wyselekcjonowaną literaturę piękną – w ciągu niecałych sześciu lat działalności wyrobiło sobie mocną markę wśród miłośników dobrej beletrystyki. Za dobór tytułów w wydawnictwie (i zazwyczaj również za ich przekład) odpowiada Michał Alenowicz, tłumacz literatury anglojęzycznej, …
Wyświetlono 25% materiału - 122 słów. Całość materiału zawiera 488 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki