Wtorek, 15 maja 2018
Wydawnictwo Akademickie Sedno zaprasza na WTK
Wydawnictwo Akademickie Sedno zaprasza na trzy spotkania podczas zbliżających się 9. Warszawskich Targów Książki. Spotkania odbędą się stoisku PIK/Świadomi Wydawcy nr 36/D6: - w sobotą 19 maja w godz. 11-11.30 spotkanie z Adamem Michnikiem, autorem przedmowy, i Robertem Krmeljem, ambasadorem Republiki Słowenii w Polsce, oraz Joanną Sławińską, współtłumaczką książka Jože Pirjeveca zatytułowanej „Tito” - w sobotę 19 maja w godz. 15-16.30 spotkanie z Małgorzatą Tasiemską, autorką książki „<<Sny>> Akiry Kurosawy. Mit, symbol, rytuał” - w niedzielę 20 maja w godz. 11.30-12.30. spotkanie z Michałem Piekarskim, autorem książki „Muzyka we Lwowie. Od Mozarta do Majerskiego. Kompozytorzy, muzycy, instytucje” Z pewnością wydarzeniem – i to nie tylko targowym – będzie premiera polskiego przekładu biografii marszałka Josefa Bros Tito autorstwa Jože Pirjeveca (tłumaczenie Joanna Pomorska i Joanna Sławińska). Jak informuje wydawca, jest to najobszerniejsza jak dotąd biografia Josipa Broz Tity, napisana przez wybitnego słoweńskiego historyka, która bazuje na krytycznej analizie ogromnej liczby świadectw …
Wyświetlono 25% materiału - 150 słów. Całość materiału zawiera 600 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki