Wtorek, 15 maja 2018
Wydawnictwo Akademickie Sedno zaprasza na WTK
Wydawnictwo Akademickie Sedno zaprasza na trzy spotkania podczas zbliżających się 9. Warszawskich Targów Książki. Spotkania odbędą się stoisku PIK/Świadomi Wydawcy nr 36/D6: - w sobotą 19 maja w godz. 11-11.30 spotkanie z Adamem Michnikiem, autorem przedmowy, i Robertem Krmeljem, ambasadorem Republiki Słowenii w Polsce, oraz Joanną Sławińską, współtłumaczką książka Jože Pirjeveca zatytułowanej „Tito” - w sobotę 19 maja w godz. 15-16.30 spotkanie z Małgorzatą Tasiemską, autorką książki „<<Sny>> Akiry Kurosawy. Mit, symbol, rytuał” - w niedzielę 20 maja w godz. 11.30-12.30. spotkanie z Michałem Piekarskim, autorem książki „Muzyka we Lwowie. Od Mozarta do Majerskiego. Kompozytorzy, muzycy, instytucje” Z pewnością wydarzeniem – i to nie tylko targowym – będzie premiera polskiego przekładu biografii marszałka Josefa Bros Tito autorstwa Jože Pirjeveca (tłumaczenie Joanna Pomorska i Joanna Sławińska). Jak informuje wydawca, jest to najobszerniejsza jak dotąd biografia Josipa Broz Tity, napisana przez wybitnego słoweńskiego historyka, która bazuje na krytycznej analizie ogromnej liczby świadectw …
Wyświetlono 25% materiału - 150 słów. Całość materiału zawiera 600 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?