Piątek, 11 sierpnia 2017
Informacja dla autorów i wydawców
MKiDN przypomina o upływającym w dniu 31 sierpnia terminie na złożenie oświadczenia o woli otrzymania wynagrodzenia z tytułu wypożyczeń bibliotecznych za 2016 rok. Podkreśla również, iż oświadczenie złożone w roku ubiegłym wywołuje skutki również w kolejnych latach, aż do momentu jego cofnięcia. Projekt realizuje Copyright Polska - organizacja zbiorowego zarządzania wyznaczoną przez Ministra do podziału i wypłaty wynagrodzeń. Przydatne informacje dotyczące funkcjonowania systemu (w tym formy złożenia oświadczenia) oraz dane kontaktowe organizacji: https://www.copyrightpolska.pl/pl/3/251/253/Przed-rejestracja-w-PLR Rejestracja do systemu public lending right: https://plr.copyrightpolska.com.pl/login W 2017 roku po raz drugi zostaną wypłacone uprawnionym (pisarzom oraz wydawcom) wynagrodzenia z tytułu użyczania przez biblioteki publiczne egzemplarzy utworów wyrażonych słowem. Na ten cel przeznaczone będzie corocznie dofinansowanie przekazane przez MKiDN ze środków Funduszu Promocji Kultury. Wynagrodzenie z tytułu …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 487 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki