Piątek, 11 sierpnia 2017
Informacja dla autorów i wydawców
MKiDN przypomina o upływającym w dniu 31 sierpnia terminie na złożenie oświadczenia o woli otrzymania wynagrodzenia z tytułu wypożyczeń bibliotecznych za 2016 rok. Podkreśla również, iż oświadczenie złożone w roku ubiegłym wywołuje skutki również w kolejnych latach, aż do momentu jego cofnięcia. Projekt realizuje Copyright Polska - organizacja zbiorowego zarządzania wyznaczoną przez Ministra do podziału i wypłaty wynagrodzeń. Przydatne informacje dotyczące funkcjonowania systemu (w tym formy złożenia oświadczenia) oraz dane kontaktowe organizacji: https://www.copyrightpolska.pl/pl/3/251/253/Przed-rejestracja-w-PLR Rejestracja do systemu public lending right: https://plr.copyrightpolska.com.pl/login W 2017 roku po raz drugi zostaną wypłacone uprawnionym (pisarzom oraz wydawcom) wynagrodzenia z tytułu użyczania przez biblioteki publiczne egzemplarzy utworów wyrażonych słowem. Na ten cel przeznaczone będzie corocznie dofinansowanie przekazane przez MKiDN ze środków Funduszu Promocji Kultury. Wynagrodzenie z tytułu …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 487 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?