środa, 15 stycznia 2014
Matematyczna inicjatywa FRSI
„Potęgi i pochodne, sinusy, bryły i całki - teraz w zasięgu jednego… kliknięcia! Biblioteki z całej Polski mogą przystąpić do projektu ‘MegaMatma uczy w bibliotece’ - i uzyskać bezpłatny dostęp do serwisu megamatma.pl dla swoich użytkowników” - przekonują Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i firma MegaWiedza.  Jak czytamy w komunikacie organizatorów akcji, „Megamatma.pl to wiedza z matematyki przydatna na każdym poziomie nauczania: zawiera obszerne opracowania wszystkich tematów, jakie są omawiane w szkole, zadania wraz z wyjaśnieniem - krok po kroku - jak otrzymać prawidłowe rozwiązanie, a także zestawy wzorów i klasówki. Serwis jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych (klasy 4-6), gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, a także studentów (obecnie jest w nim zarejestrowanych 28 tysięcy uczniów i studentów). MegaMatma to przede wszystkim pomoc w codziennej nauce - można dzięki niej nadrobić zaległości, lepiej przygotować się do sprawdzianu i wreszcie zrozumieć,  a także polubić matematykę. Bezpłatna nauka w bibliotece może być też alternatywą dla płatnych korepetycji.  Megamatma.pl to także kompendium wiedzy dla maturzystów - znajdą tu autorskie arkusze maturalne MegaMatmy z obu poziomów …
Wyświetlono 25% materiału - 169 słów. Całość materiału zawiera 678 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki