Piątek, 11 stycznia 2019
Propozycje wydawnictwa Psychoskok

Chyba najczęstsze życzenia dotykają kwestii jaką jest zdrowie. Chcemy tego zarówno dla siebie jak i dla naszych bliskich. Już Jan Kochanowski Pisał we fraszce „Na zdrowie”: (…) że nic nad zdrowie/Ani lepszego/Ani droższego/ .

Tylko jeśli nasz organizm prawidłowo funkcjonuje możemy w pełni korzystać z życia, snuć plany na przyszłość i podejmować wyzwania. Dlatego tak bardzo lękamy się chorób, które obniżają jakość naszego życia. A wielu z nich można uniknąć. Wystarczy zadbać o potrzeby swojego organizmu takie jak sen, wypoczynek i oczywiście dobrze dobrana dieta, która dostarczy wszystkich ważnych mikroelementów do naszego krwioobiegu.

Mówiąc o zdrowiu, nie można też pominąć dobrostanu psychicznego, a więc warto poznać techniki medytacyjne, a także spróbować zmienić swój sposób myślenia, bo przecież wszystko zaczyna się w głowie.

Jeśli chcesz poprawić jakość życia zarówno swojego jak i bliskich sięgnij po lektury, które zawierają wskazówki co zrobić, by cieszyć się dobrym zdrowiem zarówno psychicznym jak i fizycznym. Ale ostrzegamy! Niżej wymienione publikacje naprawdę zmieniają życie. Zaryzykujesz?

Robert Jarząbkiewicz „Jak Jeść by Zdrowo Żyć”

Jeśli jesteś zainteresowany tematem zdrowego odżywiania to powinieneś sięgnąć po książkę autorstwa Roberta Jarząbkiewicza „Jak Jeść by Zdrowo Żyć”.  To już drugie, zaktualizowane wydanie poświęcone kwestii zdrowej diety. Autor to prawdziwy pasjonat tego zagadnienia, co daje się odczuć na każdej stronie tej książki. Dokładne analizy i obliczenia wartości odżywczych sprawiają, że lektura zawiera niezwykle konkretne informacje na temat tego jaka powinna być nasza dieta byśmy mogli cieszyć się dobrym zdrowiem. Autor przyznaje, że członkowie jego rodziny prawie wcale nie chorują. Sam zgłębiał zagadnienia dietetyki, analizował wartości odżywcze, by dojść do fundamentalnego wniosku, który mówi, że możliwe jest dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych mikroelementów za pośrednictwem tylko i aż samej diety. I to bez zażywania suplementów, które cieszą się obecnie olbrzymią popularnością. Jarząbkiewicz w przekonywujący sposób wyjaśnia także jaki wpływ ma na nasze życie niezdrowa dieta, której efekty widać często po latach. Co zatem jeść, by organizm spełniał swoje zadanie służył nam długie lata? Gotowe receptury czekają na Ciebie w tej książce.

http://www.psychoskok.pl/produkt/jesc-by-zdrowo-zyc-2/

 

Henryk Śnieżek „Jak dbać o swoje zdrowie”

Jedzenie stanowi fundamentalną część naszego życia i o tym wie każdy. Ale czy tak naprawdę zdajemy sobie sprawę z tego, że samo jedzenie nie wystarczy? Nie wystarczy, by organizm mógł tylko przetrwać, trzeba zapewnić mu także składniki, które odżywią mózg i inne ważne narządy. Sprawią, że układ immunologiczny będzie miał siłę walczyć z wirusami. Henryk Śnieżek w książce „Jak dbać o swoje zdrowie” dokładnie tłumaczy dlaczego żywienie jest tak ważne dla naszego organizmu i jakie procesy mają miejsce w trakcie trawienia posiłków. Dzięki lekturze możemy być bardziej świadomi tego, że to co jemy nigdy nie pozostaje obojętne dla organizmu i że naprawdę ma wpływ na nasze późniejsze samopoczucie. Czytelnik będzie mógł także zgłębić temat zakwaszenia organizmu, a także poznać te mniej znane fakty dotyczące kwestii żywienia człowieka. Autor uświadamia nam, że równie ważne jak jedzenie jest też przygotowanie posiłków, które ma na celu wydobycie z pożywienia jak najwięcej odżywczych składników. Śnieżek traktuje człowieka holistycznie i nie zapomina również o sferze psychicznej – radzi także jak troszczyć się o swoje emocje, by cieszyć się pełnią zdrowia. Książka jest bogata w opinie ekspertów z zakresu różnych dziedzin.

http://www.psychoskok.pl/produkt/dbac-o-swoje-zdrowie/

 

Sandra Czeszejko- Sochacka „Super dieta 26 – stwórz swoje marzenia”

Jesteś jedną z tych osób, która bezskutecznie stara się zrzucić nadprogramowe kilogramy? W  walce z nadwagą próbowałeś już chyba wszystkiego lecz zawsze, nawet jeśli udało Ci się osiągnąć swój cel to zawsze kończyło się efektem jo-jo? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to koniecznie musisz sięgnąć po bestsellerową pozycję Sandry Czeszejko-Sochackiej „Super dieta 26 – stwórz swoje marzenia”. W książce znajdziesz konkretne porady i recepty na to jakie posiłki przygotowywać, by cieszyć się upragnioną sylwetką. Przepisy są proste i mało czasochłonne, a więc wprost idealne do tego, by samodzielnie przygotowywać codzienne posiłki. Jednak oprócz walki z nadwagą, znaczenie ma również prawidłowe funkcjonowanie organizmu, które jest możliwe dzięki właściwemu odżywianiu
i redukcji stresu. Autorka przedstawia także skuteczne techniki relaksacyjne, które pomagają w walce ze stresem i zapobiegają podjadaniu, które ma podłoże stresogenne i jest problemem wielu kobiet. Daj sobie szansę i sięgnij po książkę po ten poradnik.

http://www.ebooki123.pl/super-dieta-26-stworz-swoje-marzenia_p71

 

Wojciech Filaber „Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji”

Od setek tysięcy lat sztuka medytacji jest doceniana na całym świecie. Medytując stabilizuje się krążenie krwi i oddech, a organizm się wycisza. Psychologowie twierdzą też, że medytacja działa antydepresyjne. Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się jak medytować to sięgnij po książkę Wojciecha Filabera, którego życie zmieniło się w 2004, kiedy odbył podróż do Tajlandii i po raz pierwszy przekonał się czym jest medytacja. Zafascynowany tym zagadnieniem, pogłębiał swój wiedzę na studiach psychologicznych oraz czerpiąc u mistrzów medytacji. Książka “Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji”, w prosty sposób opisuje jak stworzyć harmonię między umysłem a ciałem dzięki spuściźnie starożytnych mistrzów oraz codziennym praktykom medytacyjnym. Przekonaj się sam.

http://www.psychoskok.pl/produkt/przemien-wlasne-wnetrze-pomoca-medytacji-zycie-dziedzictwo-najwiekszych-mistrzow-medytacji/

 

Każdy z nas marzy o życiu pełnym szczęścia. Jednak szczęście to tak naprawdę wolność –  możliwość korzystania z tego co oferuje świat. To także samozadowolenie z tego kim jesteśmy i jak wyglądamy. Aby cieszyć się życiem należy zadbać o zdrowie, które w dużej mierze zależy od naszej diety i o dobre samopoczucie psychiczne, na które wpływ mają nasze myśli. Dzięki powyższym książkom, możesz zmienić i ulepszy obie te kwestie, dlatego sięgnij po wybraną pozycję już dziś.

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-o-zdrowym-odzywianiu/

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/polecane-ksiazki-o-zdrowiu/

http://www.psychoskok.pl/

 

 

Źródło: inf. komercyjna - wyd. Psychoskok