Wtorek, 8 września 2009
Książkowa ofensywa sieci Saturn i FK Olesiejuk
Saturn – ogólnopolska sieć hipermarketów z elektroniką rozszerza swoją ofertę o książki. „Klienci mogą wybierać spośród 3000 tytułów dostępnych w sklepie. Oferta książek stanowić będzie poważną alternatywę dla największych graczy operujących na rynku księgarskim” – czytamy w informacji sieci.Pierwsze specjalne kompaktowe stoisko z książkami przygotowano w salonie w Poznaniu. Udostępniono na nim 3000 tytułów, jednak gdyby oferta ta okazała się dla jakiegoś klienta niewystarczająca, w markecie można zamówić i odebrać dowolną pozycję z liczącej ponad 50 000 tytułów oferty przygotowanej we współpracy z Firmą Księgarską Jacek Olesiejuk. Wszystkie nowości wydawnicze mają być dostępne …
Wyświetlono 25% materiału - 93 słów. Całość materiału zawiera 374 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki