szukanie
zaawansowane
 

Biblioteka Analiz nr 455

Dwutygodnik "Biblioteka Analiz" to profesjonalny, prestiżowy informator o rynku wydawniczo-księgarskim. Pismo adresowane jest głównie do pracowników wydawnictw, hurtowni i księgarni, jego celem jest dostarczanie kadrze menedżerskiej szybkiej oraz rzetelnej informacji.

Istnieje na rynku od 2000 roku, ukazuje się w objętości ok. 20-40 str. 

W każdym numerze "Biblioteki Analiz" zamieszczane są informacje o wydarzeniach w branży, obszerne wywiady z jej czołowymi przedstawicielami, analizy poszczególnych sektorów rynku, szczegółowe prezentacje firm wydawniczych i dystrybucyjnych.

Zainteresowaniem Czytelników cieszą się także działy "Prawnik radzi" oraz porady z zakresu marketingu, promocji itp., w których analizujemy największe i... najmniejsze sukcesy wydawnictw.

Całości dopełnia błyskotliwy felieton Andrzeja Nowakowskiego. Redakcja wyróżnia wydawnictwa dyplomem WYDAWCY ROKU (tegorocznym laureatem został WSiP). 

 Dwutygodniowy cykl wydawniczy gwarantuje szybką reakcję na dynamiczne procesy zachodzące w branży wydawniczej. "Biblioteka Analiz" rozprowadzana jest wyłącznie w prenumeracie.

W numerze 455, 2017-03-22
Wtorek, 21 marca 2017
Audiobooki na Orlenie
Audioteka sięga po kierowców
Od 1 marca do 26 kwietnia za zakup minimum 25 litrów dowolnego paliwa albo produktu lub usługi z oferty sklepu stacji Orlen lub Stop Cafe za minimum 10 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych oraz doładowań i starterów GSM) każdy klient może otrzymać bezpłatnego audiobooka do słuchania w aplikacji Audioteki.

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
Storytel po roku
Premiera Storytel Original
Minął właśnie rok od premiery serwisu Storytel w Polsce. W momencie swojego rynkowego debiutu serwis oferował ok. 620 polskojęzycznych tytułów. W ciągu kolejnych 12 miesięcy ta liczba - uległa podwojeniu - deklaruje Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska.

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
London Book Fair
Widoczna obecność Polski
Olga Tokarczuk oraz Aleksandra i Daniel Mizielińscy byli największymi gwiazdami polskiej obecności na Targach Książki w Londynie, które trwały od wtorku 14 marca do czwartku 16 marca. Ich specyfiką jest całkowite skoncentrowanie się na biznesie książkowym, a nie promocja książki i czytelnictwa, bo na te targi nie zaprasza się publiczności.

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
Apel z Wrocławia
Jan Akielaszek, właściciel Oficyny Wydawniczej W Kolorach Tęczy z Wrocławia zwrócił się z apelem do członków Polskiej Izby Książki...

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
Gazela Biznesu dla Ateneum
Ogólnopolska hurtownia Ateneum już po raz siódmy z dobyła nagrodę Gazeli Biznesu...

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
FK Olesiejuk Solidną Firmą
"FK Olesiejuk" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. uzyskała tytuł Solidna Firma 2016

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
UOKiK bada rynek
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów skierował do drugiego etapu postępowanie w sprawie przejęcia przez Empik kontroli  nad spółką Platon.

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
Polka na liście Bookera
"Guguły" Wioletty Grzegorzewskiej znalazły się na liście 13 książek nominowanych w tym roku do prestiżowej nagrody literackiej - The International Man Booker Prize.

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
Jeszcze więcej księgarń
Sieć Księgarnie Świat Książki działa prężnie i rozwija się z myślą o swoich Klientach oraz ich potrzebach. Świadczy o tym między innymi powiększanie i remontowanie istniejących księgarń, a także inwestowanie w nowe lokalizacje głównie w centrach handlowych i galeriach na terenie całej Polski.

dodaj komentarz
Wtorek, 21 marca 2017
Francja w Krakowie
Francja będzie Gościem Honorowym 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Dzięki temu między 26 a 29 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków czytelnicy znajdą szeroki wybór publikacji francuskich. Wydarzeniu temu sprzyja fakt, że rok 2017 został ogłoszony rokiem kultury i twórczości francuskiej w Krakowie.

dodaj komentarz
1 2 3
Archiwum Biblioteka Analiz
Biblioteka Analiz nr 455
Biblioteka Analiz nr 453/454
Biblioteka Analiz nr 452
Biblioteka Analiz nr 451
Biblioteka Analiz nr 450
Biblioteka Analiz nr 448-449
Biblioteka Analiz nr 447
Biblioteka Analiz nr 446
Biblioteka Analiz nr 445
Biblioteka Analiz nr 444
Biblioteka Analiz nr 443
Biblioteka Analiz nr 441
Biblioteka Analiz nr 440
Biblioteka Analiz nr 438-439
Biblioteka Analiz nr 437
Biblioteka Analiz nr 436
Biblioteka Analiz nr 435
Biblioteka Analiz nr 434
Biblioteka Analiz nr 433
Biblioteka Analiz nr 429-430
1 2 3 4 5 6 7
 
 
REKLAMA
 
Nasze nowości wydawnicze
Książki z drobnymi defektami typu otarcia i zarysowania okładki, zagięte rogi, zabrudzenia lub zażółcenia bloku itp. 

Książki sprzedajemy z rabatem min. ...

"W teatrze ciągle jest najważniejszy człowiek i jego epopeja, chociażby był wiejskim głupkiem. Historię trzeba opowiedzieć, a nie wykrzyczeć! Ale to się zmienia i ta nowa efekciarska estetyka nie pasuje mi już. Ja jestem ...
1 2 3 4 5 6 7
RSS
 
Subskrybuj nasz newsletter
Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach, podaj swój adres e-mail.
 
Popularne artykuły
Najczęściej czytane
Chmura tagów
Trwa indexowanie materiałów
lista będzie dostępna za moment.
1 Słowik
Kristin Hannah
"Słowik" Kristin Hannah to historia inspirowana biografią bohaterki francuskiego ruchu oporu, Andree de Jongh. Ale nie należy jej traktować nadto serio. A może inaczej: nie da się, po ...
2 Spójrz na mnie
Nicholas Sparks
"Spójrz na mnie" Nicholasa Sparksa traktuje o miłości, bo i o czym innym pisać może autor "Listu w butelce" czy "I wciąż ją kocham" ? A pisze jak zawsze, ani lepiej ani gorzej. Ten prozaik ...
3 Zanim się pojawiłeś
Jojo Moyes
"Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes - wyciskacz łez światowej sławy.
zobacz wszystkie
 
© Copyright 2005 Biblioteka Analiz | System optymalizowany do 1024x768+, windows-1250.

Wykonanie i opieka - ENCODE Pełne rozwiązania internetowe. www.encode.pl