Wtorek, 5 czerwca 2018
NOWA FORMUŁA – REKORDOWA FREKWENCJA
Frekwencja podczas zakończonych w niedzielę 20 maja 9. Warszawskich Targów Książki była ponownie rekordowa. – Po dokładnym podliczeniu ustaliliśmy, że tegoroczne Targi odwiedziło 83.514 osób! – przekazał Bibliotece Analiz Jacek Oryl, dyrektor Warszawskich Targów Książki. W ubiegłym roku Targi na stadionie PGE Narodowym odwiedziło 75 tys. osób, a rok wcześniej 70 tys. osób. Warto przypomnieć, że pierwsze Warszawskie Targi Książki w roku 2010, organizowane jeszcze w Pałacu Kultury i Nauki, odwiedziło 27,8 tys. osób. Już w sobotę 19 maja Jacek Oryl prognozował wysoki wynik na tegorocznej imprezie. – Frekwencja w ciągu pierwszych trzech dni była dobra, co pozwala mi oczekiwać, że odwiedzi nas 80 tys. czytelników, co osiągniemy również dzięki programowi Meet Point na płycie stadionu i strefom tematycznym, które przyciągają zupełnie nowe grupy targowych gości, bo nie można zasklepiać się tylko wokół książki i literatury – powiedział wówczas. W tym roku wydarzenia targowe rozszerzyły się na płytę stadionu, która w ubiegłym roku nie była dostępna. – Męczyło mnie, że jej nie wykorzystujemy, ale od tego …
Wyświetlono 25% materiału - 154 słów. Całość materiału zawiera 618 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?