środa, 14 maja 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru381
Sławomir Cenckiewicz oraz przedstawiciele wydawnictwa Zysk i S-ka nie zgodzili się na ugodę ws. książki „Wałęsa. Człowiek z teczki”. Posiedzenie pojednawcze ws. naruszenia dóbr osobistych Wałęsy odbyło się 6 maja w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto. Trwało tylko pół godziny, jak donosi poznańska „Gazeta Wyborcza”. Sąd nie przesłuchiwał świadków i nie badał dowodów, bo Lech Wałęsa nie skierował pozwu, a jedynie wezwanie do zawarcia ugody. Jak już pisaliśmy, od wydawnictwa Zysk i S-ka żądano wycofania ze sprzedaży książki Sławomira Cenckiewicza „Wałęsa. Człowiek …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 325 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki