Poniedziałek, 5 września 2011
Mobilne przewodniki dla polskiego turysty
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru308
 Do sprzedaży trafiły właśnie aplikacje Berlitz AppToGo – mobilne przewodniki na urządzenia firmy Apple (iPhone, iPod touch, iPad). W ofercie dostępne są obecnie aplikacje dotyczące pięciu europejskich miast – Barcelony, Londynu, Paryża, Rzymu i Berlina. W przygotowaniu znajdują się już jednak kolejne przewodniki, tym razem po miastach Polski. E-przewodniki Berlitza zawierają wszystkie informacje, które znaleźć można w przewodnikach drukowanych, począwszy od opisów atrakcji turystycznych po praktyczne wskazówki dotyczące jedzenia, picia czy miejsc w których można nabyć pamiątki z podróży. Aplikacje wyposażono m.in. w funkcje tras, dzięki …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 345 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki