Czwartek, 13 października 2016
Nowe technologie i innowacje w Kielcach
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru445
Zakończone w piątek 7 października trzydniowe spotkanie w Kielcach może stać się w kolejnych latach najważniejszym miejscem nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, dla prezentacji nowych rozwiązań oraz dla głębokiej debaty nad przyszłością edukacji. Podczas premierowej edycji imprezy, która nosiła nazwę I Europejskiego Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji połączonego z Salonem Technologii i Wyposażenia dla Edukacji, taka debata została zapoczątkowana. Wzięło w niej udział 240 prelegentów, w tym 50 profesorów, którzy uczestniczyli w 300 dyskusjach panelowych, prezentacjach i warsztatach, w organizację których zaangażowało się ponad 40 instytucji związanych z edukacją i wychowaniem. Byli też eksperci z Litwy, Włoch, Francji, Anglii, Czech oraz grupa nauczycieli z Ukrainy. - W Kielcach spotyka się elita polskiej edukacji - podkreślił w przemówieniu inauguracyjnym Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce, głównego organizatora imprezy. Współorganizatorem było Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego z Wrocławia."Było to pierwsze tak duże spotkanie całego środowiska edukacyjnego. Ideą Forum jest budowanie płaszczyzny wymiany informacji i miejsca spotkań wszystkich uczestników życia oświatowego. Dlatego na Forum występowali pedagodzy oraz eksperci od nowych technologii, ale też architekci, jak również przedstawiciele pozarządowych instytucji realizujących projekty przeznaczone dla edukacji, poza tym świat nauki i przedstawiciele uczelni wyższych. Kluczowa była obecność dyrektorów i nauczycieli, reprezentujących wszystkie poziomy kształcenia, kuratorów oświaty ze wszystkich województw, bibliotekarzy, wydawców, jak też właścicieli i dyrektorów szkół autorskich oraz placówek wybierających alternatywne metody nauczania i wychowania"- powiedział Wojciech Ratajek z Europejskiego …
Wyświetlono 25% materiału - 231 słów. Całość materiału zawiera 925 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się