Piątek, 19 lutego 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru428
Ogólnopolska Nagroda Literacka dla Autorki Gryfia zostanie w tym roku przyznana po raz piąty. Uroczystość jej wręczenia odbędzie się w czerwcu. Wówczas w Szczecinie będzie można spotkać się z finalistkami Gryfii, a wydarzeniu towarzyszyć będzie Miasteczko Literackie - trzydniowa impreza promująca czytelnictwo, na której pojawiają się wydawcy z całej Polski oraz znaczący pisarze. "Gryfia to jedyny laur literacki w Polsce sprofilowany w taki sposób. Naszym celem jest promowanie polskiej literatury i polskich pisarek. Do nagrody można zgłaszać prozę, poezję, reportaże, biografie, …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 326 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki