Poniedziałek, 22 grudnia 2014
23. Targi Książki Historycznej
Tegoroczna odsłona targów stała pod znakiem kilku rekordów. Uczestniczyło w niej 220 wystawców z Polski i zagranicy, a podczas imprezy Arkady Kubickiego w Warszawie odwiedziło 25 tys. czytelników, do czego przyczyniła się nie tylko szeroka i bardzo interesująca oferta wydawców, ale też udział wielu grup rekonstrukcyjnych, których obecność i pokazy przyciągnęły szeroką publiczność. W uroczystości otwarcia wzięła udział prof. Małgorzata Omilanowska, minister kultury i dziedzictwa narodowego, która powiedziała: „dla mnie to po …
Wyświetlono 25% materiału - 72 słów. Całość materiału zawiera 291 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?