Poniedziałek, 18 kwietnia 2011
Składnica Księgarska wygasza działalność hurtową
„Prezes UOKiK wyraziła zgodę na połączenie Towarzystwa Obrotu Nieruchomościami Agro, Dipservice, COBO i Składnicy Księgarskiej. W wyniku transakcji powstanie nowy podmiot – Polski Holding Nieruchomości S.A., który będzie kontynuował działalność gospodarczą prowadzoną przez każdą z łączących się spółek” – czytamy w wydanym w związku z tą decyzją komunikacie Urzędu. Nieco inaczej przyszłość prezentuje jednak „Puls Biznesu”. Jak zapowiedział na łamach tego dziennika rzecznik resortu skarbu Maciej Wiewiór, PHN będzie funkcjonować w szeroko rozumianej branży zarządzania nieruchomościami. Według informacji gazety Składnica Księgarska ma wygasić swoją hurtową działalność. Jak wynika z dokumentów KRS, całość majątku łączących się spółek zostanie przeniesiona na nową spółkę, w zamian za co nowy podmiot wyda akcje akcjonariuszom łączących się firm. Za 51,791 udziałów Składnicy w wyniku połączenia wydane zostanie 1.033.651 akcji Polskiego Holdingu Nieruchomości. W oświadczeniu zarządu Składnicy Księgarskiej o …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 533 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?