Poniedziałek, 18 kwietnia 2011
Składnica Księgarska wygasza działalność hurtową
„Prezes UOKiK wyraziła zgodę na połączenie Towarzystwa Obrotu Nieruchomościami Agro, Dipservice, COBO i Składnicy Księgarskiej. W wyniku transakcji powstanie nowy podmiot – Polski Holding Nieruchomości S.A., który będzie kontynuował działalność gospodarczą prowadzoną przez każdą z łączących się spółek” – czytamy w wydanym w związku z tą decyzją komunikacie Urzędu. Nieco inaczej przyszłość prezentuje jednak „Puls Biznesu”. Jak zapowiedział na łamach tego dziennika rzecznik resortu skarbu Maciej Wiewiór, PHN będzie funkcjonować w szeroko rozumianej branży zarządzania nieruchomościami. Według informacji gazety Składnica Księgarska ma wygasić swoją hurtową działalność. Jak wynika z dokumentów KRS, całość majątku łączących się spółek zostanie przeniesiona na nową spółkę, w zamian za co nowy podmiot wyda akcje akcjonariuszom łączących się firm. Za 51,791 udziałów Składnicy w wyniku połączenia wydane zostanie 1.033.651 akcji Polskiego Holdingu Nieruchomości. W oświadczeniu zarządu Składnicy Księgarskiej o …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 533 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki