Niedziela, 12 marca 2006
Magdalena Ślusarska dyrektorem Instytutu Książki
Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni Magdalena Ślusarska, jeszcze prezes Ars Polony, podejmie pracę w Instytucie Książki na stanowisku jego dyrektora. – W poniedziałek, 5 grudnia, składam u ministra Ujazdowskiego prośbę o dymisję – mówi nam dotychczasowy szef Instytutu, Andrzej Nowakowski. – Minister Ujazdowski chce, bym jak najszybciej zaczęła pracę – zdradza „Rzeczpospolitej” Ślusarska. A już w środę, 7 grudnia, odbędzie się walne zgromadzenie akcjonariuszy Ars Polony, które na stanowisku prezesa najpewniej zatwierdzi jedynego zgłoszonego kandydata, Grzegorza Guzowskiego. W fotelu wiceprezesa zastąpi go prawdopodobnie Barbara Wińczewska, dziś wicedyrektor handlowy spółki. Wróćmy jednak do Instytutu. Wiemy już, że jego siedziba zostanie przeniesiona do Warszawy, w Krakowie pozostanie filia. Liczyć można też na zwiększenie przez ministra Ujazdowskiego budżetu Instytutu, którą to nadzieję na łamach „Rzeczpospolitej” wyraziła szefowa Ars Polony. – To zrozumiałe. Negocjując warunki swojego …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 535 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?