Poniedziałek, 24 czerwca 2013
Uchwałą Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników z 26 kwietnia podjęto decyzję o likwidacji spółki Langenscheidt Polska. Jednocześnie nastąpiła zmiana nazwy, nie ma już Langenscheidta w Polsce, jest teraz spółka w likwidacji LKG Sp. z o.o. Likwidatorami zostali dotychczasowi członkowie zarządu: Agnieszka Mizak i Radosław Kołodziński. 17 czerwca w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym” ukazało się ogłoszenie, w którym: „Wzywa się wierzycieli do zgłaszania ich wierzytelności w terminie trzech miesięcy od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia”. Przypomnijmy, że znaczną część oferty z portfolio Langenscheidta (także w Niemczech) z początkiem 2013 roku przejął jego wieloletni konkurent, Klett, powołując markę Klett Langenscheidt. W wystosowanym w tej sprawie oświadczeniu można …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 411 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?