Poniedziałek, 3 października 2011
Polskie Startupy w Dolinie Krzemowej
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru310
TechCrunch Disrupt to forum, podczas którego prezentowane są innowacyjne młode firmy, wybrane z całego świata. Tegoroczna edycja odbyła się w terminie 12-14 września w Dolinie Krzemowej, w San Francisco. Po raz pierwszy wzięły w niej udział polskie firmy prezentujące dokonania rodzimej myśli technologicznej w zakresie przedsięwzięć związanych z upowszechnianiem i dystrybucją m.in. książek elektronicznych: Legimi, BookLikes i SaveUp. Celem imprezy TechCrunch Disrupt jest stworzenie warunków do intensywnej wymiany kontaktów pomiędzy twórcami innowacyjnych firm a ich potencjalnymi partnerami: innymi firmami branżowymi, rozmaitymi usługodawcami oraz oczywiście „aniołami biznesu” i funduszami typu seed i venture capital, z których słynie Dolina Krzemowa. Legimi zainteresowało swoimi autorskimi rozwiązaniami do sprzedaży zabezpieczonych e-booków „w chmurze” kilku inwestorów. Nasz serwis nie jest dostępny w USA, dlatego miłym zaskoczeniem były zaproszenia od kilku znanych podmiotów związanych z rynkiem ventur capital do zgłoszenia projektu do weryfikacji. Największą jednak wartością są kontakty i wymiana doświadczeń z innymi firmami, zajmującymi się elektronicznym czytaniem. Spodziewamy się bezpośredniej współpracy z niektórymi z nich w niedługim czasie. Dolina Krzemowa to swoisty ekosystem, w którym wykluły się największe firmy współczesnego internetu, takie jak Google, YouTube, Yahoo itp. Współtworzą go, …
Wyświetlono 25% materiału - 184 słów. Całość materiału zawiera 739 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się