Niedziela, 12 marca 2006
Jak poinformował serwis Wirtualne Media, Biblioteka Kongresu USA rozpoczęła we wtorek kampanię współpracy z innymi bibliotekami narodowymi w celu stworzenia Światowej Biblioteki Cyfrowej. Jak czytamy w komunikacie, „Biblioteka Kongresu stworzy wspólną kolekcję z innymi krajami, dokładając do niej własne zbiory”. Co szczególnie ważne podkreślenia, projekt powstaje nie tylko we współpracy (digitalizacja i dostarczenie niezbędnego sprzętu), ale i przy wydatnym finansowaniu (3 mln dolarów) ze strony najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej Google. Drugi projekt, znany jako Global Gateway i zainicjowany …
Wyświetlono 25% materiału - 79 słów. Całość materiału zawiera 317 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki