Niedziela, 12 marca 2006
Jak poinformował serwis Wirtualne Media, Biblioteka Kongresu USA rozpoczęła we wtorek kampanię współpracy z innymi bibliotekami narodowymi w celu stworzenia Światowej Biblioteki Cyfrowej. Jak czytamy w komunikacie, „Biblioteka Kongresu stworzy wspólną kolekcję z innymi krajami, dokładając do niej własne zbiory”. Co szczególnie ważne podkreślenia, projekt powstaje nie tylko we współpracy (digitalizacja i dostarczenie niezbędnego sprzętu), ale i przy wydatnym finansowaniu (3 mln dolarów) ze strony najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej Google. Drugi projekt, znany jako Global Gateway i zainicjowany …
Wyświetlono 25% materiału - 79 słów. Całość materiału zawiera 317 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?