Piątek, 1 marca 2019
EDYCJA SPECJALNA OD MCDONALDS
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 492 (3/2019)
Od  1 lutego w  dziecięcym zestawie Happy Meal oprócz zabawek znajdą się również książeczki do czytania. Ich autorką jest Cressida Cowell, znana m.in. z powieści „Jak wytresować smoka”. Książki o przygodach sympatycznych bliźniąt Drzewodomskich dostępne są wyłącznie w McDonald’s. W ofercie będą pojawiać się wymiennie co osiem tygodni. Łącznie będzie ich 12. To jeden z  elementów globalnej strategii koncernu Scale For Good, która opiera się ona na założeniu, że każda inicjatywa, jaką wprowadza marka, ma rzeczywisty wpływ na świat ze względu na skalę, w …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 336 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki