Piątek, 20 stycznia 2017
Podpisanie kluczowej umowy
W połowie grudnia zawarta została umowa o współpracy pomiędzy przedstawicielami Phoenix Publishing and Media Group z Nankinu oraz poznańskiej firmy Legimi. Kooperacja dotyczyć będzie dystrybucji treści elektronicznych (e-booków i audiobooków) wydawców skupionych w Phoenix Group na chińskich platformach Legimi - jednej skierowanej do obywateli Państwa Środka mieszkających w Chinach oraz drugiej, której odbiorcami będą Chińczycy mieszkający zagranicą. "Dla nas eksport technologii na drugi co do wielkości rynek na świecie to kolejny - po ubiegłorocznej inwestycji w Niemczech - krok w kierunku internacjonalizacji autorskiego modelu dystrybucji treści" - deklaruje Mikołaj Małaczyński, …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 360 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki