Piątek, 10 listopada 2017
Legimi podsumowuje i planuje
Tradycyjnie spotkania branżowe podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie służą firmom z branży wydawniczej prezentacji dokonań i planów na przyszłość. Taką okazję wykorzystała firma Legimi, która w Krakowie podsumowała pięciolecie modelu sprzedaży publikacji cyfrowych w abonamencie, podzieliła się analizą profilu użytkownika platformy, pochwaliła niektórymi osiągnięciami i uchyliła nieco rąbka tajemnicy odnośnie swoich planów na przyszłość. Obecnie w zasobach Legimi dostępnych w abonamencie znajduje się ponad 22 tys. tytułów w formacie e-book oraz audiobook. Coraz bardziej istotną rolę w asortymencie zajmują synchrobooki, czyli opcja, która umożliwia czytelnikowi przełączanie się z czytania e-booka na słuchanie tej samej książki w wersji audio. Ten model wydaje się być również szczególnie atrakcyjny dla samych wydawców, ponieważ związany jest z możliwością pozyskiwania przychodów ze sprzedaży obu formatów. Jedną z fundamentalnych zalet systemu abonamentowego, która w istotny sposób ma wpływ na wzrost zadowolenia konsumenta treści z usługi, jest wolność wyboru. – Nie ma problemu z nietrafionym wyborem, rozczarowania z zakupionej książki, która okazała się mniej ciekawa niż czytelnik zakładał – przekonywał prowadzący prezentację Legimi Jakub Frołow, odpowiedzialny w firmie za marketing …
Wyświetlono 25% materiału - 174 słów. Całość materiału zawiera 696 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?