Piątek, 10 listopada 2017
Legimi podsumowuje i planuje
Tradycyjnie spotkania branżowe podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie służą firmom z branży wydawniczej prezentacji dokonań i planów na przyszłość. Taką okazję wykorzystała firma Legimi, która w Krakowie podsumowała pięciolecie modelu sprzedaży publikacji cyfrowych w abonamencie, podzieliła się analizą profilu użytkownika platformy, pochwaliła niektórymi osiągnięciami i uchyliła nieco rąbka tajemnicy odnośnie swoich planów na przyszłość. Obecnie w zasobach Legimi dostępnych w abonamencie znajduje się ponad 22 tys. tytułów w formacie e-book oraz audiobook. Coraz bardziej istotną rolę w asortymencie zajmują synchrobooki, czyli opcja, która umożliwia czytelnikowi przełączanie się z czytania e-booka na słuchanie tej samej książki w wersji audio. Ten model wydaje się być również szczególnie atrakcyjny dla samych wydawców, ponieważ związany jest z możliwością pozyskiwania przychodów ze sprzedaży obu formatów. Jedną z fundamentalnych zalet systemu abonamentowego, która w istotny sposób ma wpływ na wzrost zadowolenia konsumenta treści z usługi, jest wolność wyboru. – Nie ma problemu z nietrafionym wyborem, rozczarowania z zakupionej książki, która okazała się mniej ciekawa niż czytelnik zakładał – przekonywał prowadzący prezentację Legimi Jakub Frołow, odpowiedzialny w firmie za marketing …
Wyświetlono 25% materiału - 174 słów. Całość materiału zawiera 696 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki