Piątek, 9 maja 2014
Poezja
Sunologia 1 Sunologia neurochirurgii.Pomału, z mysim lękiem każdy ruchwalczy o życie. Wózki już drzemliwe.Sunologia w różnych odmianach wydobywa z ciemnościgarbatego pielęgniarza wynoszącego basen.Dzwonek żółcieni cichnie. Bez pięknych słów wszystko odbywa sięzgodnie z rytmem nurtu rzeki krwi;wycieki, przecieki, zgrubienia, pęknięciapołamały sztandary wszystkich pięknych słów.Te sztandary zerżnąłem z Nietschegow zielonkawym korytarzu bezsenności,gdy ratowałem się jego pogniecioną Wolą mocy.Poręcze przy ścianachporęczają każdemu co chce. 2 Sunologia. Poranek. Milimetryna dźwięk talerzy i łyżek ożywiają się do wielkościwierzgającego centymetra. Gdy wchodzi Dynator,prężą się na baczność, zwijają w kłębki drgańamplitudy nieistnienia. Ale są okna, drzwi …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 359 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?