Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
ROZMOWA Z JÓZEFEM CZĘŚCIKIEM, PREZESEM ZARZĄDU WYDAWNICTWA HARMONIA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 495 (6/2019)
Dlaczego Wydawnictwo Harmonia nie uczestniczy w Gdańskich Targach Książki? Nasza oficyna rzeczywiście nie bierze udziału, ponieważ jesteśmy „branżowcami” i nie opłaca nam się wystawiać na tego typu targach. Wolimy pojechać na konferencję związaną z naszą specjalizacją – logopedyczną, dyslektyczną czy inną z szeroko pojętej terapii. Tutaj natomiast są targi dla miłośników książki beletrystycznej i jej podobnej, ale niekoniecznie specjalistycznej. Spotykamy się na jednak na targach. Harmonia jest z Gdańska i powinna popierać gdańskie inicjatywy… Dlatego przybyłem tutaj, bo chcę zobaczyć, jak to wszystko wygląda i być może od następnego roku wystartuję. Coraz częściej uczestniczymy w podobnych przedsięwzięciach. W tym roku w planach mamy m.in. Nadmorski Plener Czytelniczy w Gdyni i Oliwskie Święto Książki. Słyszeliśmy, że wydawnictwo Harmonia podjęło nowe inwestycje… W tym roku mamy w realizacji dwie duże inwestycje. Kupiliśmy pod nową siedzibę dość obszerny budynek, prawie 1800 mkw. Oczywiście nie całą przestrzeń będziemy wykorzystywali dla siebie, część przeznaczymy na wynajem, bo inwestycja jest bardzo kosztowana. Sobie zostawiamy około 600 mkw. na pierwszym piętrze, gdzie będzie zlokalizowana nasza firma. Druga inwestycja to budowa od podstaw kolejnego magazynu wysokiego składowania o powierzchni ponad 2 tys. mkw. To będzie już nasz trzeci magazyn, który pomieści prawie 2500 miejsc paletowych oraz dodatkowo pakowalnię. Zależy nam na stworzeniu dużej i sprawnej pakowalni, bo naszą bolączką jest niemożność obsłużenia w sezonie dużej liczby klientów, więc dochodzi czasem do opóźnień, nawet dwutygodniowych, co negatywnie odbija się na naszej renomie. Czy to będzie magazyn, który będzie udostępniany …
Wyświetlono 25% materiału - 222 słów. Całość materiału zawiera 890 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się