środa, 12 lipca 2017
Więcej Mole Mole i Future Store
W ciągu kilku ostatnich tygodni Grupa Empik uruchomiła i rozwija, niezależnie od swojej sieci salonów, nowy koncept  sklepów dedykowanych książce. W rezultacie na rynku działa obecnie sześć księgarni pod marką Mole Mole, a wkrótce dołączy do nich kolejna. Plany inwestycyjne przewidują otwarcie jeszcze 15 lokalizacji do końca 2017 roku. Zarząd Mole Mole myśli również o rozwoju formatu franczyzowego, który umożliwi jeszcze wyższą dynamikę rozwoju sieci.„Bardzo dobre wyniki sprzedaży w nowo otwieranych księgarniach i przyjazne reakcje ze strony klientów –wielbicieli dobrej literatury, potwierdzają, że Mole Mole z sukcesem wpisuje się w księgarską mapę Polski” – przekonuje Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Grupy Empik. Przypomnijmy, że pierwsze księgarnie Mole Mole otwarto w maju w centrach handlowych M1 w Zabrzu i Czeladzi, następnie dołączyły do nich lokalizacje w Krakowie i w Markach pod Warszawą. Od 8 czerwca działa również księgarnia Mole Mole w Kołobrzegu, a pod koniec miesiąca wystartowała także księgarnia w Galerii Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim. Natomiast 7 lipca rozpocznie działalność księgarnia w Łomży (Galeria Veneda). Empik planuje dalszą dynamiczną ekspansję Mole Mole i otwarcia kolejnych punktów w małym i średnim formacie – o powierzchni od 70 do 250 mkw. W rezultacie ograniczenia powierzchnią danej księgarni oferta dochodzić może do 10 tys. tytułów. Taką dysponuje przykładowo księgarnia w podwarszawskich Markach. „Jesteśmy szczególnie dumni z …
Wyświetlono 25% materiału - 210 słów. Całość materiału zawiera 843 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?