środa, 12 lipca 2017
Więcej Mole Mole i Future Store
W ciągu kilku ostatnich tygodni Grupa Empik uruchomiła i rozwija, niezależnie od swojej sieci salonów, nowy koncept  sklepów dedykowanych książce. W rezultacie na rynku działa obecnie sześć księgarni pod marką Mole Mole, a wkrótce dołączy do nich kolejna. Plany inwestycyjne przewidują otwarcie jeszcze 15 lokalizacji do końca 2017 roku. Zarząd Mole Mole myśli również o rozwoju formatu franczyzowego, który umożliwi jeszcze wyższą dynamikę rozwoju sieci.„Bardzo dobre wyniki sprzedaży w nowo otwieranych księgarniach i przyjazne reakcje ze strony klientów –wielbicieli dobrej literatury, potwierdzają, że Mole Mole z sukcesem wpisuje się w księgarską mapę Polski” – przekonuje Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Grupy Empik. Przypomnijmy, że pierwsze księgarnie Mole Mole otwarto w maju w centrach handlowych M1 w Zabrzu i Czeladzi, następnie dołączyły do nich lokalizacje w Krakowie i w Markach pod Warszawą. Od 8 czerwca działa również księgarnia Mole Mole w Kołobrzegu, a pod koniec miesiąca wystartowała także księgarnia w Galerii Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim. Natomiast 7 lipca rozpocznie działalność księgarnia w Łomży (Galeria Veneda). Empik planuje dalszą dynamiczną ekspansję Mole Mole i otwarcia kolejnych punktów w małym i średnim formacie – o powierzchni od 70 do 250 mkw. W rezultacie ograniczenia powierzchnią danej księgarni oferta dochodzić może do 10 tys. tytułów. Taką dysponuje przykładowo księgarnia w podwarszawskich Markach. „Jesteśmy szczególnie dumni z …
Wyświetlono 25% materiału - 210 słów. Całość materiału zawiera 843 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki