środa, 29 marca 2017
  Firma Virtualo, jeden z czołowych dystrybutorów książek cyfrowych, we współpracy z Instytutem Badawczym ARC Rynek i Opinia opracowała raport "Zwyczaje Polaków związane z użytkowaniem e-booków i audiobooków?, który przedstawia preferencje zarówno użytkowników nowoczesnych, jak i miłośników tradycyjnych form czytania. W grupie badawczej znalazły się osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przeczytały co najmniej trzy książki w dowolnej formie: drukowanej, e-booka lub audiobooka. Ankietowani udzielili m.in. odpowiedzi odnośnie urządzeń, na których czytają lub słuchają książek elektronicznych, formatów z których najczęściej korzystają, sposobów pozyskiwania e-książek, okoliczności czytania i słuchania, jak również zalet i obiekcji w korzystaniu …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 385 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?