środa, 29 marca 2017
  Firma Virtualo, jeden z czołowych dystrybutorów książek cyfrowych, we współpracy z Instytutem Badawczym ARC Rynek i Opinia opracowała raport "Zwyczaje Polaków związane z użytkowaniem e-booków i audiobooków?, który przedstawia preferencje zarówno użytkowników nowoczesnych, jak i miłośników tradycyjnych form czytania. W grupie badawczej znalazły się osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przeczytały co najmniej trzy książki w dowolnej formie: drukowanej, e-booka lub audiobooka. Ankietowani udzielili m.in. odpowiedzi odnośnie urządzeń, na których czytają lub słuchają książek elektronicznych, formatów z których najczęściej korzystają, sposobów pozyskiwania e-książek, okoliczności czytania i słuchania, jak również zalet i obiekcji w korzystaniu …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 385 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki