Czwartek, 28 marca 2019
Rezerwaty książek
Pod koniec zeszłego roku na „warszawskiej ulicy księgarń”, czyli Chmielnej, powstał nowy lokal – Tajfuny. Karolina i Ania, dwie matki tego sukcesu, postawiły na bardzo ścisłą, ale też bardzo ciekawą specjalizację. Tajfuny bowiem mają w swojej ofercie wyłącznie literaturę związaną z Japonią (choć powoli będą rozszerzały ją na całą Azję Wschodnią). Ich księgarnia wyróżnia się na stołecznym rynku nie tylko ofertą tytułów, ale też surowym, pięknym wnętrzem, w którym jaśnieje neon. Tajfuny są też kolebką nowo powstałego wydawnictwa specjalizującego się w wydawaniu literatury japońskiej, którego pierwszy tytuł „Zmierzch” Osamu Dazaia w przekładzie Mikołaja Melanowicza ukazał się w lutym. Karolina Bednarz znana jest przede wszystkim jako autorka świetnego reportażu „Kwiaty w pudełku” wydanego przez wydawnictwo Czarne w 2018 roku. Prowadzi też na Facebooku Tajfunowy Klub Książkowy i stronę W Krainie Tajfunów. To stąd właśnie nazwę dostały …
Wyświetlono 25% materiału - 135 słów. Całość materiału zawiera 541 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki